Zamknij

O Nas

Właściciel firmy Alicja Gołek -  Ekonomista, Ekspert Rynku Nieruchomości, Pośrednik z 22 letnim doświadczeniem - licencja zawodowa nr 3726.

Jesteśmy  profesjonalną firmą zajmującą się obsługą rynku nieruchomości w Koszalinie i okolicach w zakresie  sprzedaży, zakupu oraz wynajmu. Posiadamy duże doświadczenie w  trudnych i skomplikowanych transakcjach. Klientom którzy obdarzyli nas zaufaniem i  powierzyli nam swoją nieruchomość do sprzedaży, jak również  nabywcom  zapewniamy najwyższą jakość obsługi,  staranność i efektywne sfinalizowanie transakcji. 

Podstawową działalnością firmy jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami obejmujące sprzedaż i nabycie nieruchomości:

  • - lokali mieszkalnych
  • - domów
  • - obiektów komercyjnych
  • - nieruchomości gruntowych

Pracujemy dla naszych Klientów zgodnie z zasadami Kodeksu Etyki Zawodowej oraz Standardami Zawodowymi Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. Wysokie standardy obsługi oraz doskonała znajomość lokalnego rynku nieruchomości to podstawa naszego działania.

Certyfikat OC 2024
Certyfikat nieruchomosci-online 2023

Pośredniczymy w wyborze najkorzystniejszej dla Państwa oferty kredytowej, współpracując z instytucjami finansowymi  mającymi swoje siedziby w Koszalinie i nie tylko. Nasi specjaliści d/s finansowania nieruchomości  są do Państwa dyspozycji.

Na zlecenie naszych Klientów poszukujemy konkretnych nieruchomości, kompleksowo przygotowujemy i przeprowadzamy transakcje, dokonujemy szczegółowych analiz oraz opinii na temat wartości rynkowej nieruchomości do celów sprzedaży.

Nie pracujemy sami. Powierzając nam sprzedaż nieruchomości, gwarantujemy Państwu szeroką reklamę  u nas  oraz w  profesjonalnych  agencjach nieruchomości wpółpracujących z naszym biurem, w których  w poszukiwaniu nabywcy  pracuje  kilkudziesięciu pośredników.

Stale współpracujemy z kancelariami notarialnymi, komornikami sądowymi,  rzeczoznawcami majątkowymi,  zarządcami nieruchomości,  geodetami, architektami  i prawnikami  w Koszalinie i okolicach.

Jesteśmy sumienni,  rzetelni  i skuteczni, świadcząc przy tym  usługi na najwyższym poziomie. Zdobyta przez lata wiedza  i doświadczenie  są dla Państwa  gwarancją  bezpieczeństwa  i  zadowolenia.

Nie pracujemy za darmo, a ponieważ nie pracujemy za darmo, możemy sobie pozwolić na prawdziwy profesjonalizm.

Zapraszamy do korzystania z  naszych usług.

Alicja Gołek